KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15549177
nr 1554 9177
Oidentifierad konstnär. Signerad R M Richter, Blomstermarknad. Olja på duk, 69x97 cm, yttermått inklusive ram: 87x116 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:15:23
7/8 10:26:17
1.000 kr
7/8 19:09:20